Doprava a platba

 

CENÍK DOPRAVY

Osobní odběr na prodejně 

ZDARMA

General Logistics Systems (GLS) - ČR

105 Kč

General Logistics Systems (GLS/DPD) - Slovensko
 270 Kč

 

CENÍK PLATEB

Hotově při převzetí na prodejně

ZDARMA

Převodem z účtu

0 Kč

Dobírka GLS - ČR

25 Kč

Dobírka DPD - Slovensko

50 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH

 

DOPRAVA

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA GLS - 105 Kč     ( 270 Kč Slovensko )

gls-logo Zasílání balíku s GLS parcel znamená, že dorazí rychle a bezpečně. Spolehlivé doručení balíku během stanovených standardních časů doručení je silnou stránkou GLS. Tuzemské balíky se dostávají na své místo určení obvykle následující pracovní den. V Evropě je zpravidla standardní čas doručení do sousedních zemí 24 až 48 hodin a do téměř všech více vzdálených zemí 72 až 120 hodin. GLS doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby.

Se službou FlexDeliveryService získávají zákazníci GLS a jejich příjemci balíků mimo jiné:

  • Včasné informování příjemce balíku o čase doručení e-mailem
  • Nejširší výběr volby možností doručení na daném trhu, které je přímo přístupná prostřednictvím odkazu v e-mailu

Doručení na soukromou adresu je tím mnohem méně komplikované a zvyšuje tak spokojenost zákazníků. Služba je dostupná pro vnitrostátní i mezinárodní balíky ve 15 evropských zemích – bez jakýchkoliv příplatků.

To, kde se zásilka zrovna nachází, si můžete zkontrolovat v našem nástroji Sledování zásilky.

 

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA DPD - 270 Kč  ( pouze pro zásilky na dobírku na Slovensko )

logo DPDZákazník bude o termínu doručení informován SMSkou či e-mailem podle toho, který jeho kontaktní údaj nám poskytnete. Každý balíček je v ceně dopravy pojištěn do 50 000 Kč. Kdyby něco. Balíček se pokusíme zákazníkovi doručit až 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. Pokud by se balík nepodařilo doručit ani napotřetí, zásilka se vrací zpět k odesílateli. Na stránkách společnosti můžete sledovat pohyb balíčku na cestě za zákazníkem. To, kde se zásilka zrovna nachází, si můžete zkontrolovat v našem nástroji Sledování zásilky.

 

 

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ - 0 Kč

logo SKELDO Vaše objednávka bude k vyzvednutí na adrese provozovny Skeldo s.r.o., Radyňská 24, 326 00 Plzeň. O jejím připravení k vyzvednutí Vás budeme kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 

 

PLATBA

HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ - 0 Kč

hotovost  Zboží bude uhrazeno v hotovosti při předání na adrese provozovny Radyňská 24, 326 00 Plzeň. Platba kartou není možná.

 

DOBÍRKA GLS - 25 Kč   

 gls-logo Zboží bude společností GLS doručeno na vámi udanou adresu. Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, úhrada platební kartou není možná).

 

DOBÍRKA DPD - 50 Kč   ( pouze Slovensko )

logo DPD Zboží bude společností DPD doručeno na vámi udanou adresu. Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, úhrada platební kartou není možná).

 

PŘEVODEM Z ÚČTU - 0 Kč

Převodem (šipka) Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení.

Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Toto Vám bude zasláno v zálohové faktuře emailem na adresu uvedenou v objednávce. Variabilním symbolem je číslo faktury bez písmen (např. faktura 18FAV0123 - VS 180123).

Platba na fakturu po dodání zboží je možná pouze u zákazníků, se kterými bylo toto dohodnuto předem nebo již schváleno dřive. Prodávající má právo na změnu vámi zvolené formy úhrady.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.