Doprava a platba

 

CENÍK DOPRAVY

Osobní odběr na prodejně 

ZDARMA

Direct Parcel Distribution (DPD) - ČR

120 Kč

Direct Parcel Distribution (DPD) - Slovensko
 270 Kč

 

CENÍK PLATEB

Hotově při převzetí na prodejně

ZDARMA

Převodem z účtu

0 Kč

Dobírka DPD - ČR

25 Kč

Dobírka DPD - Slovensko

50 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH

 

DOPRAVA

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA DPD - 120 Kč   ( 270 Kč Slovensko )

logo DPDZákazník bude o termínu doručení informován SMSkou či e-mailem podle toho, který kontaktní údaj nám poskytnete. Každý balíček je v ceně dopravy pojištěn do 50 000 Kč. Kdyby něco. Balíček se pokusíme zákazníkovi doručit až 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. Pokud by se balík nepodařilo doručit ani napotřetí, zásilka se vrací zpět k odesílateli. Na stránkách společnosti můžete sledovat pohyb balíčku na cestě za zákazníkem. To, kde se zásilka zrovna nachází, si můžete zkontrolovat v našem nástroji Sledování zásilky.

 

 

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ - 0 Kč

logo SKELDO Vaše objednávka bude k vyzvednutí na adrese provozovny Skeldo s.r.o., Radyňská 24, 326 00 Plzeň. O jejím připravení k vyzvednutí Vás budeme kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 

 

PLATBA

HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ - 0 Kč

hotovost  Zboží bude uhrazeno v hotovosti při předání na adrese provozovny Radyňská 24, 326 00 Plzeň. Platba kartou není možná.

 

DOBÍRKA DPD - 25 Kč  ( Slovensko - 50 Kč )

logo DPD Zboží bude společností DPD doručeno na vámi udanou adresu. Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, úhrada platební kartou není možná).

 

PŘEVODEM Z ÚČTU - 0 Kč

Převodem (šipka) Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení.

Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Toto Vám bude zasláno v zálohové faktuře emailem na adresu uvedenou v objednávce. Variabilním symbolem je číslo faktury bez písmen (např. faktura 18FAV0123 - VS 180123).

Platba na fakturu po dodání zboží je možná pouze u zákazníků, se kterými bylo toto dohodnuto předem nebo již schváleno dřive. Prodávající má právo na změnu vámi zvolené formy úhrady.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.