Doprava a platba

 

CENÍK DOPRAVY

Osobní odběr na prodejně 

ZDARMA

Direct Parcel Distribution (PPL) - ČR

140 Kč

Direct Parcel Distribution (PPL) - Slovensko
 300 Kč

 

CENÍK PLATEB

Hotově při převzetí na prodejně

ZDARMA

Převodem z účtu

0 Kč

Dobírka PPL - ČR

25 Kč

Dobírka PPL - Slovensko

50 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH

 

DOPRAVA

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA PPL - 140 Kč   ( 300 Kč Slovensko )

logo DPDZákazník bude o termínu doručení informován SMSkou či e-mailem podle toho, který kontaktní údaj nám poskytnete. Každý balíček je v ceně dopravy pojištěn do 50 000 Kč. Kdyby něco. Balíček se pokusíme zákazníkovi doručit 1x. Poté je balík doručen a uložen na nejbližším ParcelShopu. Na stránkách společnosti můžete sledovat pohyb balíčku na cestě za zákazníkem. To, kde se zásilka zrovna nachází, si můžete zkontrolovat v našem nástroji Sledování zásilky.

 

 

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ - 0 Kč

logo SKELDO Vaše objednávka bude k vyzvednutí na adrese provozovny Skeldo s.r.o., Radyňská 24, 326 00 Plzeň. O jejím připravení k vyzvednutí Vás budeme kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 

 

PLATBA

HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ - 0 Kč

hotovost  Zboží bude uhrazeno v hotovosti při předání na adrese provozovny Radyňská 24, 326 00 Plzeň. Platba kartou není možná.

 

DOBÍRKA DPD - 25 Kč  ( Slovensko - 50 Kč )

logo DPD Zboží bude společností DPD doručeno na vámi udanou adresu. Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, úhrada platební kartou není možná).

 

PŘEVODEM Z ÚČTU - 0 Kč

Převodem (šipka) Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení.

Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Toto Vám bude zasláno v zálohové faktuře emailem na adresu uvedenou v objednávce. Variabilním symbolem je číslo faktury bez písmen (např. faktura 18FAV0123 - VS 180123).

Platba na fakturu po dodání zboží je možná pouze u zákazníků, se kterými bylo toto dohodnuto předem nebo již schváleno dřive. Prodávající má právo na změnu vámi zvolené formy úhrady.